Skip to main content

Polna Sp. z o.o. jest częścią duńskiej grupy Ceraco, która rozpoczęła swoją deweloperską działalność w Warszawie w 1997 roku.

W zakresie naszych zainteresowań znajdują się kameralne projekty w doskonałych lokalizacjach. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów zarówno na etapie projektowania jak i wykonawstwa, ponieważ budujemy dla siebie, aby samodzielnie zarządzać własnymi nieruchomościami.

Naszym priorytetem jest dbałość o Klienta. Każdego najemcę traktujemy indywidualnie, wsłuchujemy się  we wszystkie oczekiwania i potrzeby się dzięki czemu możemy zapobiegać potencjalnym trudnościom.

Nasi wieloletni zaufani dostawcy gwarantują najwyższą jakość usług.

Budujemy wyjątkowe relacje z naszymi Klientami, ponieważ wierzymy, że są one filarem długoletniej owocnej współpracy. Wielu naszych stałych najemców użytkuje budynki od początku ich istnienia.

Do inwestycji zrealizowanych należą Ursynów Business Park – kompleks biurowy przy ul. Puławskiej 303 oraz odrestaurowana zabytkowa kamienica w samym centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 1/3 z narożnikiem ul. Nowy Świat 29.