Skip to main content

Budynek Polna Corner jest zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, doskonale skomunikowanym z innymi częściami miasta. Takie usytuowanie nieruchomości pozwala wybrać dowolny środek transportu spośród wszystkich alternatyw dla prywatnych samochodów, co przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin, a w konsekwencji do czystszego powietrza.

Kompleks Polna Corner jest przyjazny środowisku, zaprojektowany i użytkowany zgodnie z restrykcyjnymi normami ekologicznymi, czego potwierdzeniem jest prestiżowa certyfikacja BREEAM.

Bezpośrednia bliskość stacji metra, przystanków tramwajowych oraz autobusowych umożliwia wyjątkowo dogodne i szybkie połączenia komunikacją miejską. Wiele linii tramwajowych i autobusowych, znajdujących się bezpośrednio przy budynku, daje możliwość swobodnego dotarcia do praktycznie każdego punktu miasta, w tym np. do lotniska im. F. Chopina w ok. 15 min, do Dworca Centralnego w ok. 10 min.

Stacja Metra Politechnika, przy której znajduje się budynek Polna Corner jest zlokalizowana po środku trasy pierwszej linii metra, 4 min. od stacji Świętokrzyska, gdzie przecinają się obie linie metra.

Aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej można znaleźć na oficjalnej stronie ZTM http://ztm.waw.pl/. W zaplanowaniu podróży środkami komunikacji zbiorowej może pomóc planner: https://jakdojade.pl/warszawa/trasa, który można również używać jako aplikację na smartfon:
z systemem android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.citynav.jakdojade.pl.android&hl
z systemem iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/jakdojade-lite/id506795511?mt=8

Do budynku łatwo można dojechać także rowerem. Ścieżka rowerowa przebiega bezpośrednio przy budynku. Również okolica zapewnia dobrą infrastrukturę dla rowerów a  bliskość terenów zielonych Pola Mokotowskiego zachęca do tej formy przemieszczania się również w celach rekreacyjnych.

Kompleks Polna Corner znajduje się w bliskiej odległości (ok 10 minut) od Dworca Centralnego oraz stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla osób dojeżdżających z poza Warszawy.

Przy budynku znajduje się stacja rowerów miejskich Veturilo. Rejestracja na stronie https://www.veturilo.waw.pl/ zajmuje kilka minut, a żeby korzystać z miejskiego systemu rowerów wystarczy doładować konto na platformie Veturilo kwotą 10 zł, lub podpiąć do niego kartę kredytową. Pierwsze 20 minut używania roweru jest zawsze bezpłatne. Cennik znajduje się tutaj: https://www.veturilo.waw.pl/cennik/.

Do budynku można także dojechać własnym rowerem i bezpiecznie zaparkować jednoślad na dziedzińcu wewnętrznym kompleksu.

Dbając o komfort i wygodę użytkowników budynku oddajemy do dyspozycji rowerzystów specjalnie przygotowane szatnie oraz prysznice na parterze nieruchomości.

Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się usługi współdzielenia pojazdów i wynajmu krótkoterminowego samochodów i skuterów, czyli tak zwany carsharing. Dzięki centralnej lokalizacji, Polna Corner mieści się w strefie bezpłatnego parkowania pojazdów większości firm carsharing’owych działających w Warszawie. Część z nich umożliwia także zwrot samochodu w dowolnym miejscu w granicach ścisłego centrum miasta, więc również w okolicy kompleksu. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników samochodów elektrycznych w garażu budynku zlokalizowano stacje do ich ładowania.